
XLG-100-24-A
Dirije pouvwa founiti 100W 24V 4A CP IP67 IO adj w/po
Dekri teren
XLG - 100 Seri se yon 100W dirije AC/DC chofè prezante konstan pouvwa mòd.XLG-100 Operates soti nan 100 ~ 305VAC epi li ofri modèl ak diferan rated aktyèl sòti ant 700mA ak 8000mA.Mèsi a AUMS a AUMS ' konveksyon. Konsepsyon nan lojman metal ak IP67 ingressprotection nivo pèmèt seri sa a nan anfòm tou de aplikasyon pou andedan kay la ak deyò. Anplis de kapasite inovatè-anviwònman-adaptasyon pèmèt seri sa a fiable limyè sou poul yo pou tout kalite aplikasyon nan anviwònman nan prèske nenpòt tach ki ka enstale aparèy ki ap dirije nan mond lan. Seri XLG-100 konfli ak dènye vèsyon an nanLEC61347/GB19510.1 ak UL8750 Règleman Sekirite Entènasyonal. Sikwi a outandand gradyasyon yo tou konplètman an akò ak requlations yo nouvo ak izolasyon ensurethe sekirite nan tou de itilizatè ak sistèm aparèy pandan enstalasyon.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Vle di byen |
| Kategori pwodwi: | Ki ap dirije founiti pou pouvwa |
| Rohs: | Detay |
| Mòd operasyon: | Pouvwa konstan (CP) |
| Sòti aktyèl - Chèn 1: | 4 A |
| Pwodiksyon vòltaj - Chèn 1: | 24 VDC |
| Pouvwa pwodiksyon: | 96 W |
| Antre vòltaj: | 100 VAC a 305 VAC, 142 VDC a 431 VDC |
| Gradyasyon: | San gradyasyon |
| Kantite rezilta: | 1 pwodiksyon |
| Style monte: | Chasi mòn |
| Longè: | 140 mm (5.512 nan) |
| Lajè: | 63 mm (2.48 pous) |
| Wotè: | 32 mm (1.26 nan) |
| Endistri: | Endistriyèl |
| Creole: | Pfc |
| Seri: | XLG-100 |
| Rating IP: | IP67 |
| Brand: | Vle di byen |
| Tanperati opere maksimòm: | + 90 C |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Louvri ankadreman/ki fèmen: | Ki ki ki ki ki ki ki ki Fkouatifrenennen |
| Pwodwi: | Ki ap dirije founiti pou pouvwa |
| Kalite pwodwi: | Ki ap dirije founiti pou pouvwa |
| Kantite pake faktori: | 24 |
| Subkategori: | Pwodwi pou pouvwa |
| Pati # alyases: | Xlg - 100-24-A-PH |
| Pwa inite: | 1.279 liv |
Baj popilè: XLG-100-24-A, Lachin XLG-100-24-A Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







