
Dekri teren
Vle di byen MDR AC-DC DIN Rail pouvwa founiti yo se 10W 96W Ultra Pwodwi pou pouvwa Slim nan yon ka plastik. Vle di byen MDR AC-DC DIN Rail Pwodwi pou pouvwa prezante yon inivèsèl AC opinyon \/ plen ranje ak kout sikwi, Surcharge, ak pwoteksyon overvoltage. MDR karakteristik konsomasyon pouvwa pa gen okenn chaj<0.75W to 1W.
Karakteristik
- Ka plastik, ultra mens
- Inivèsèl AC opinyon \/ plen ranje
- Pa gen konsomasyon pouvwa chaj<0.75W to 1W
- Rasanble sou tren endistriyèl ts -35 \/ 7.5 oswa 15
- Bati-an aktif fonksyon PFC
- DC OK siyal pwodiksyon (MDR -10\/20)
- Dc ok relè kontak (mdr -40\/60\/100)
- Klas I, Div 2 kote ki gen danje ladan T4 (MDR -40\/60)
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Vle di byen |
| Kategori pwodwi: | Din Rail Pouvwa Pwodwi pou |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Chanje founiti |
| Kalite Antre: | 1- faz \/ sèl faz |
| Pouvwa pwodiksyon: | 15 W |
| Antre vòltaj: | 85 VAC a 264 VAC, 120 VDC a 370 VDC |
| Kantite rezilta: | 1 pwodiksyon |
| Sòti vòltaj-chanèl 1: | 5 VDC |
| Sòti aktyèl-chanèl 1: | 3 A |
| Endistri: | Endistriyèl |
| Longè: | 100 mm (3.937 nan) |
| Lajè: | 22.5 mm (0. 886 nan) |
| Wotè: | 90 mm (3.543 nan) |
| Seri: | Mdr -20 |
| Brand: | Vle di byen |
| Style aliye: | Din tren mòn |
| Kalite pwodwi: | Din Rail Pouvwa Pwodwi pou |
| Kantite pake faktori: | 72 |
| Subkategori: | AC-DC pouvwa ekipman pou |
| Pwa inite: | 6.702053 oz |
Baj popilè: mdr -20-5, Lachin mdr -20-5 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
On:Mdr -20-12
Pwochen:Non
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







