
Dekri teren
Vle di byen EDR \/ NDR DIN Rail Pwodwi pou pouvwa yo se AC \/ DC founiti nan yon ka metal. Pwodwi pou pouvwa pri-efikas sa yo se sèl-faz, plen aparèy opinyon ranje ak yon lajè mens. Vle di byen EDR se EN55022 Klas A, pandan y ap NDR se EMC EN55022 Klas B.
Karakteristik
- EDR
- Ka metal
- 1∅, plen ranje opinyon
- 32mm a 40mm lajè modèl
- EMC EN55022 Klas A
- Rasanble sou tren endistriyèl ts -35 \/ 7.5 oswa 15
- De-ane garanti
- NDR
- Ka metal
- 1∅, plen ranje opinyon
- 32mm a 85.5mm lajè modèl
- EMC EN55022 Klas B
- Rasanble sou tren endistriyèl ts -35 \/ 7.5 oswa 15
- Twa ane garanti
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Vle di byen |
| Kategori pwodwi: | Din Rail Pouvwa Pwodwi pou |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Chanje founiti |
| Kalite Antre: | 1- faz \/ sèl faz |
| Pouvwa pwodiksyon: | 120 W |
| Antre vòltaj: | 90 VAC a 264 VAC, 127 VDC a 370 VDC |
| Kantite rezilta: | 1 pwodiksyon |
| Sòti vòltaj-chanèl 1: | 24 VDC |
| Sòti aktyèl-chanèl 1: | 5 A |
| Endistri: | Endistriyèl |
| Longè: | 113.5 mm (4.469 nan) |
| Lajè: | 40 mm (1.575 nan) |
| Wotè: | 125.2 mm (4.929 nan) |
| Seri: | Ndr -120 |
| Brand: | Vle di byen |
| Style aliye: | Din tren mòn |
| Louvri ankadreman\/ki fèmen: | Ki ki ki ki ki ki ki ki Fkouatifrenennen |
| Kalite pwodwi: | Din Rail Pouvwa Pwodwi pou |
| Kantite pake faktori: | 20 |
| Subkategori: | AC-DC pouvwa ekipman pou |
| Pati # alyas: | Li 120-20 B24R2S lif 120-10 B24R2 lif 120-10 B24R 2- Ex |
| Pwa inite: | 1.323 liv |
Baj popilè: ndr -120-24, Lachin ndr -120-24 Konpayi fabrikasyon, founisè, faktori
On:Mdr -60-24
Pwochen:Sdr -240-24
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







