
Dekri teren
SFH 4727As Oslon Nwa Seri - 50 degre
Aplikasyon
- Kontwòl Aksè ak Sekirite Sosyal
- Otantifikasyon - swiv kò
- faktori automatisation
- Kay & bilding automatisation
- ekleraj medikal
Karakteristik
- pake: difize silikone
- ESD: 2 kV acc. nan ANSI\/ESDA\/JEDEC JS -001 (HBM, klas 2)
- IR lightsource ak efikasite segondè
- Double emeteur chemine
- Low rezistans tèmik (max. 9 k\/w)
- Optimize pou operasyon DC segondè klète
- Opsyon Centroid longèdonn 920Nm ak 940Nm
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Emeteur enfrawouj |
| Rohs: | Detay |
| Entansite radyan: | 1150 MW\/SR |
| Si - pi devan aktyèl: | 3 A |
| VF - Forward Voltage: | 3.35 V |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 125 C |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Brand: | Ams Osram |
| Koulè ekleraj: | Enfrawouj |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | IR emeteur (IR poul) |
| Seri: | SFH 4727As |
| Kantite pake faktori: | 600 |
| Subkategori: | Kominikasyon done enfrawouj |
| TradeName: | Oslon |
| Kalite: | Low pouvwa poul |
| Wè ang: | 50 DEG |
| Pati # alyas: | Q65113A3207 SFH 4727AS Q65112A1144 |
| Pwa inite: | 0. 001093 oz |
Baj popilè: SFH 4727As, Lachin SFH 4727As Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
On:Sfh 4726s
Pwochen:SFH 4727As A01
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







