
Dekri teren
Metal ka to56 plt 5 520 b dyod lazè vèt nan pake to56
Optik pwodiksyon pouvwa (kontinyèl vag): 110 MW (tcase =25 degre)
Aplikasyon
- Aparèy & Zouti
- amizman
- ekleraj fonksyonèl
- deyò & endistriyèl ekleraj
- pwojeksyon
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Diodes lazè |
| Rohs: | Detay |
| Pouvwa pwodiksyon: | 110 MW |
| Longèdonn: | 520 nm |
| Koulè: | Vèt |
| VF - Forward Voltage: | 6.4 V |
| Tanperati opere minimòm: | - 10 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 85 C |
| Pake \/ Ka: | -56-3 |
| Seri: | Plt 5 520 b |
| Anbalaj: | Plato |
| Brand: | Ams Osram |
| Kalite pwodwi: | Diodes lazè |
| Kantite pake faktori: | 200 |
| Subkategori: | Lazer |
| TradeName: | Metal kapab |
| VR - ranvèse vòltaj: | 2 V |
| Pati # alyases: | Q65112A0737 |
| Pwa inite: | 0. 274843 oz |
Baj popilè: PLT 5 520 B, Lachin PLT 5 520 B Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







