
Dekri teren
Multi Chip dirije LTRB RASF.01 Pou satisfè bezwen yo pou Pachinko - ak aplikasyon pou Gaming, se pwodwi sa a ki fèt espesyalman pou reyalize fasil blan binning ak yo rive jwenn segondè nivo ESD. Bato yo konfigirasyon nan yon triyang jwenn pi bon koulè melanje deja nan pake a.
Aplikasyon
- Aparèy & Zouti
- amizman
Karakteristik
- pake: SMT pake, silicone résine
- Teknoloji Chip: Flip Chip (Alingan)
- Typ. Radyasyon: 120 degre (Lambertian emeteur)
- koulè: λdom=530 nm (● Vrè vèt); λdom=621 nm (● wouj); λdom=465 nm (● ble)
- klas fyabilite korozyon: 2b
- ESD: 4 kV acc. Pou ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 3A)
- koulè: x=0.249, y=0.208. acc. CIE 1931 (blan)
- Entansite lumineux: 2.010 ... 3.550 MCD (blan), tip
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Multi - Koulè poul |
| Rohs: | |
| Pwodwi: | RGB poul |
| Style aliye: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | SMT-6 |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 632 nm, 525 nm, 462 nm |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - Forward Current: | 20 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.4 V, 2.75 V, 2.8 V |
| Brand: | Ams Osram |
| Wotè: | 0.55 mm |
| Longè: | 2.5 mm |
| Entansite lumineux: | 2010 McD, 3150 MCD |
| Tanperati opere maksimòm: | + 85 C |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Imidite sansib: | Wi |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Seri: | LTRB RASF.01 |
| 3000 | |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Multi - Koulè poul |
| Lajè: | 2.5 mm |
| Pati # alyases: | Q65113A8193 |
Baj popilè: ltrb rasf.01 - 6b6c - C3E6, Lachin Ltrb Rasf.01-6b6c-C3E6 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







