
Dekri teren
LG T676 Topled® Topled, SMT te dirije ak reflektè entegre. Avèk gwo eksperyans nou an nan SMT dirije nou yo kapab ofri yon pwodwi kalite siperyè pou tout kalite aplikasyon pou.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Green poul |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | PLCC-2 |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 570 nm |
| Koulè ekleraj: | Vèt |
| Entansite lumineux: | 112 MCD |
| Si - Forward Current: | 30 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.4 V |
| Koulè lantiy: | San koulè |
| Dimansyon lantiy: | 2.4 mm |
| Fòm lantiy: | Wonn plat |
| Transparans lantiy: | Ki pa - Difize |
| Seri: | LG T676 |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Kalifikasyon: | Aec - Q100 |
| Brand: | Ams Osram |
| Wotè: | 2.1 mm |
| Longè: | 3.2 mm |
| Tanperati opere maksimòm: | + 100 C |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Kantite pake faktori: | 2000 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Topled |
| Kalite: | Poul sèl koulè |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Lajè: | 2.8 mm |
| Pati # alyases: | Q65110A2178 |
| Pwa inite: | 0.001199 oz |
Baj popilè: LG T676-P1Q2-24-Z, Lachin LG T676-P1Q2-24-Z Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







