
770-105
Priz; ak lojman sekou souch; 5-poto; COD. A; 4,00 mm ²; nwa
Dekri teren
Priz; ak lojman sekou souch; 5-poto; COD. A; 4,00 mm ²; nwa
Fi Connector/Socket Winsta® MIDI ak pwoteksyon kont mismating
Pou siyal ak pouvwa transmisyon: Winsta ® MIDI Fi Connector a/priz ak pwoteksyon kalite IP20. Konektè enstalasyon pluggable nou yo ak prentan presyon koneksyon teknoloji travay konplètman san yo pa koneksyon vis. Yo pèmèt enstalasyon vit, efikas, - gratis nan anpil itilizasyon posib. Pou pi gwo pwoteksyon nan enstalasyon elektrik, se Connector nan enstalasyon pluggable ekipe ak pwoteksyon mekanik kont mismating. Se Connector nan enstalasyon pluggable pwoteje kont antre nan objè solid an akò ak kalite pwoteksyon IP20 (lè kwaze ak sekirite ak yon lojman sekou souch: IP2XC (sa yo konektè kontra enfòmèl ant yo pa fèt pou itilize nan zòn ouvè, fasil pou jwenn!)). Aplikasyon pou ak elektrisite estanda pou prèske nenpòt domèn nan itilize ka reyalize ak Winsta ® MIDI konektè enstalasyon pluggable ak yon kodaj. Paramèt enpòtan nan seleksyon an nan yon Connector enstalasyon pluggable yo se aktyèl la rated ak vòltaj: yo bay enfòmasyon sou domèn posib pou itilize ak aplikasyon pou. Pwodwi sa a gen yon Rating aktyèl nan 25 A - kidonk li se apwopriye pou charj pwisan. Sistèm koneksyon Winsta® MIDI pluggable ak pouse - nan Cage Clamp® Spring Teknoloji Koneksyon Presyon fasilite elèktrifikasyon egzanplè. Mèsi a bati a - nan plas tès, li posib yo tcheke koneksyon menm lè yo ploge nan. Sa a ekonomis tan, travay, ak lajan. Longè a teren se 55 mm.
Winsta® MIDI Solutions pou enstalasyon elektrik ou - pwoteje kont mismating ak antretyen - gratis
Sistèm koneksyon Winsta® Pluggable a depreferans pwepare a kondisyon strik nan enstalasyon bilding lan. Li fè enstalasyon elektrik pluggable, epi kidonk pi efikas, menm plis serye, ak erè - gratis. Sèvi ak sa a pre - sistèm reyini diminye fwa asanble ak erè pandan enstalasyon nan sit la konstriksyon. Chwazi durability ak bon jan kalite - ak pwoteksyon kont mismating soti nan Wago fè enstalasyon an nan eleman elektrik wè pi fasil.
- Pwoteksyon kont mismating elimine erè
- Sikui senp
- ak yon kod pou itilize nan anpil aplikasyon jeneral ak elektrisite
- Custom - Solisyon Enjenieri
- Rapid ranplasman nan inite ki defektye pandan operasyon kontinyèl
Done koneksyon
| Melanj inite | 10 |
| Kantite total potansyèl yo | 5 |
Koneksyon 1
| Teknoloji Koneksyon | Pouse - nan kranpon kaj® |
| Kalite aksyon | Zouti opere Pouse - nan |
| Seksyon nominal - | 4 mm² / 12 AWG |
| Kondiktè solid | 0.5 ... 4 mm² / 20 ... 12 AWG |
| Kondiktè solid; pouse - nan revokasyon | 1.5 ... 4 mm² / 16 ... 12 AWG |
| Kondiktè bloke | 0.5 ... 2.5 mm² / 20 ... 14 AWG |
| Amann - kondiktè bloke | 0.5 ... 4 mm² / 20 ... 12 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak izole ferrule | 0.25 ... 1.5 mm² / 20 ... 16 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak ferrule unine | 0.25 ... 2.5 mm² / 20 ... 14 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak ferrule; pouse - nan revokasyon | 1.5 mm² / 16 AWG |
| Dezabiye longè | 9 mm / 0.35 pous |
| Nimewo poto | 5 |
| Direksyon antre kondiktè nan direksyon kwazman | 0 degre |
| Dezabiye longè (izolasyon ekstèn) | 55mm |
Done fizik
| Espas PIN | 10 mm / 0.394 pous |
| Lajè | 54.6 mm / 2.15 pous |
| Wotè | 17 mm / 0.669 pous |
| Profondè | 76 mm / 2.992 pous |
Done mekanik
| Pi sere koupl nan vis la | 0.5 nm |
| Isaj | Aplikasyon jeneral ak elektrisite |
| Kodaj | A |
| Varyab kodaj | Wi |
| Make | N ⏚ L1 L2 L3 |
| Potansyèl make | N ⏚ L1 L2 L3 |
| Fòs kwazman nan yon ploge - an koneksyon | approx . 20 ... 70 N (depann sou nimewo poto) |
| Fòs retansyon nan yon ploge - an koneksyon | Fèmen:> 80 n |
| Unmating fòs nan yon ploge - an koneksyon | Unlocked: approx . 20 ... 70 N (depann sou nimewo poto) |
| Kantite sik kwazman | 200, san chaj rezistans |
| Kalite pwoteksyon | IP20; Lè kwaze ak sekirite ak yon lojman sekou souch: IP2XC (sa yo konektè kontra enfòmèl ant yo pa fèt pou itilize nan zòn ouvè, fasil pou jwenn!) |
Ploge - an koneksyon
| Kalite Kontakte (Connector pluggable) | Fi Connector/Socket |
| Connector (Kalite Koneksyon) | pou kondiktè |
| Pwoteksyon mismating | Wi |
| Remake sou mismating pwoteksyon | ToutWinsta®Konpozan yo 100% pwoteje kont mismating lè: a.) Ploge nimewo diferan nan poto b.) Ploge pandan y ap vire toutotou a 180 c.) Ploge pandan y ap lateralman repati d.) Ploge yon sèl poto |
| Bloke levye | Ka ekipe |
| Bloke ploge - an koneksyon | bloke levye |
| Remake sou sistèm bloke | Tout konektè pou enstalasyon monte (SNAP - nan vèsyon pou enstalasyon ekleraj oswa aparèy, tout kalite PCB ak konektè distribisyon) yo se faktori - ekipe ak levye bloke asire ploge ak sipò yo byen fèmen. Lòt levye bloke yo sèlman obligatwa pou vole mennen (ploge/priz). |
| Souch soulajman | lojman sekou souch |
Done Materyèl
| Remak (done materyèl) | Enfòmasyon sou espesifikasyon materyèl ka jwenn isit la |
| Koulè | nwa |
| Kouvri koulè | gri |
| Gwoup materyèl | I |
| Materyèl izolasyon (lojman prensipal) | Poliamid (PA66) |
| Klas enflamabilite pou chak UL94 | V0 |
| Blocage materyèl prentan | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontakte materyèl | Copper oswa Copper alyaj; sifas - trete |
| Kontakte PLATING | Fèblan |
| Chaj dife | 0,648mj |
| Koulè Connector | nwa |
| Koulè sekou souch | nwa |
| Pwa | 29g |
Kondisyon pou anviwònman an
| Pwosesis Tanperati | -5 ... +40 degre |
| Tanperati kontinyèl opere | -35 ... +85 degre |
| Remake sou tanperati opere kontinyèl | Izolan pati pou tanperati mwens pase oswa egal a 105 degre |
Done komèsyal yo
| Gwoup pwodwi | 20 (Winsta) |
| PU (SPU) | 25 pcs |
| Kalite anbalaj | bwat |
| Peyi orijin | PL |
| Gtin | 4044918252157 |
| Nimewo tarif yo koutim | 85366990990 |
Klasifikasyon pwodwi
| Unspsc | 39121402 |
| Ecl@SS 10.0 | 27-44-06-05 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-05 |
| ETIM 9.0 | EC002560 |
| ETIM 8.0 | EC002560 |
| Eccn | Pa gen klasifikasyon US |
Konfòmite pwodwi anviwònman an
| ROHS Konfòmite Estati | Konfòme, pa gen okenn egzanpsyon |
Baj popilè: 770-105, Lachin 770-105 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







