
Dekri teren
Blòk tèminal distribisyon; ak pouse - bouton; 1 x 16 mm² / 6 x 4 mm ²; ak plak fen entegre; apwopriye pou aplikasyon pou ansyen E II; bò ak sant make; pou din - Rail 35 x 15 ak 35 x 7.5; Pouse - nan kaj kranpon ®; 16,00 mm ²; gri
Distribisyon Tèminal blòk Seri 2216 ak pouse - nan Cage Clamp®
Blòk tèminal distribisyon sa a gen nimewo atik la 2216 - 8031 epi asire enstalasyon elektrik san pwoblèm. Longè nidite nan 18 a 20 mm yo gen obligasyon pou koneksyon kondiktè ak sa a blòk tèminal distribisyon. Blòk tèminal distribisyon pèmèt pou distribisyon trè kontra enfòmèl ant potansyèl lè l sèvi avèk jis yon sèl blòk tèminal. Konsepsyon yo pèmèt pou koneksyon an nan pi gwo kondiktè kwa - seksyon sou yon bò ak plizyè pi piti kondiktè kwa - seksyon sou lòt la. Anplis de distribisyon potansyèl, sa yo blòk tèminal kapab tou gen pou itilize pou koleksyon potansyèl yo. Pwodwi sa a sèvi ak tou de pouse - nan Cage Clamp ® ak pouse - nan Cage Clamp ® Teknoloji. Pouse - nan kaj kranpon ® teknoloji koneksyon asire koneksyon pafè nan tout kalite kondiktè. Benefis la te ajoute nan dirèkteman branche pèmèt pou koneksyon an nan kondiktè ak ase rezistans ne, osi byen ke amann - kondiktè bloke ak ferrules, san yo pa bezwen an pou zouti. Dimansyon yo se (lajè x wotè x pwofondè) (12.8 x 87 x 43.5) mm. Tou depan de kalite a kondiktè, sa a blòk tèminal distribisyon se apwopriye pou kondiktè kwa - seksyon soti nan 0.5 mm ² a 16 mm ² sou men nan yon sèl ak pou kondiktè kwa - seksyon soti nan 0.5 mm ² a 6 mm ² sou lòt la. Sa a manje - nan blòk tèminal ki opere pa yon pouse-bouton. Blòk tèminal TopJob® la asire yon koneksyon elektrik ki an sekirite nan divès aplikasyon endistriyèl ak nan enstalasyon bilding modèn. Avèk sèlman yon sèl sistèm blòk tèminal, ou ka travay nenpòt kote nan mond lan ak nan tout aplikasyon pou. Pwodwi sa a apwopriye pou sèten aplikasyon Ex (gade fèy done pwodwi).
Pèt pouvwa
| Pèt pouvwa, pou chak poto (potansyèl) | 2,426W |
| Rated aktyèl mwenNpou pèt pouvwa espesifye | 76A |
Done koneksyon
| Inite blocage | 7 |
| Kantite total potansyèl yo | 1 |
| Kantite nivo | 1 |
Koneksyon 1
| Kalite Koneksyon | Mize |
| Teknoloji Koneksyon | Pouse - nan kranpon kaj® |
| Kantite pwen koneksyon | 1 |
| Kalite aksyon | Pouse - bouton |
| Materyèl kondiktè konekte | Kuiv |
| Nominal Cross - | 16 mm² |
| Kondiktè solid | 0.5 ... 16 mm² / 20 ... 6 AWG |
| Kondiktè solid; pouse - nan revokasyon | 6 ... 16 mm² / 10 ... 6 AWG |
| Amann - kondiktè bloke | 0.5 ... 25 mm² / 20 ... 4 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak izole ferrule | 0.5 ... 16 mm² / 20 ... 6 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak ferrule unine | 0.5 ... 16 mm² / 20 ... 6 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak ferrule; pouse - nan revokasyon | 6 ... 16 mm² / 10 ... 6 AWG |
| Remak (Kondiktè Lakwa - seksyon) | Tou depan de karakteristik nan kondiktè, yon kondiktè ki gen yon pi piti kwa - seksyon kapab tou gen pou mete via pouse - nan revokasyon. |
| Dezabiye longè | 18 ... 20 mm / 0.71 ... 0.79 pous |
Koneksyon 2
| Kalite Koneksyon | Randman |
| Teknoloji Koneksyon | Pouse - nan kranpon kaj® |
| Kantite pwen koneksyon | 6 |
| Kondiktè solid | 0.5 ... 6 mm² / 20 ... 10 AWG |
| Kondiktè solid; pouse - nan revokasyon | 1.5 ... 6 mm² / 16 ... 10 AWG |
| Kondiktè bloke | 0.5 ... 6 mm² / 20 ... 10 AWG |
| Amann - kondiktè bloke | 0.5 ... 6 mm² / 20 ... 10 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak izole ferrule | 0.5 ... 4 mm² / 20 ... 12 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak ferrule unine | 0.5 ... 4 mm² / 20 ... 12 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak ferrule; pouse - nan revokasyon | 1.5 ... 4 mm² / 16 ... 12 AWG |
| Dezabiye longè | 11 ... 13 mm / 0.43 ... 0.51 pous |
Done fizik
| Lajè | 12.8 mm / 0.504 pous |
| Wotè | 87 mm / 3.425 pous |
| Pwofondè soti nan Upper - Edge nan DIN - Rail | 36.9 mm / 1.453 pous |
| Profondè | 43.5 mm / 1.713 pous |
Done mekanik
| Kalite aliye | DIN-35 Rail |
| Make nivo | Sant/bò nèf semenn klas |
Done Materyèl
| Remak (done materyèl) | Enfòmasyon sou espesifikasyon materyèl ka jwenn isit la |
| Koulè | gri |
| Gwoup materyèl | I |
| Materyèl izolasyon (lojman prensipal) | Poliamid (PA66) |
| Klas enflamabilite pou chak UL94 | V0 |
| Blocage materyèl prentan | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Chaj dife | 0,608mj |
| Pwa | 31,8g |
Kondisyon pou anviwònman an
| Pwosesis Tanperati | -35 ... +85 degre |
| Tanperati opere kontinyèl | -60 ... +105 degre |
Done komèsyal yo
| PU (SPU) | 7 pcs |
| Kalite anbalaj | Bwat |
| Peyi orijin | PL |
| Gtin | 4066966661545 |
| Nimewo tarif yo koutim | 85369010000 |
Klasifikasyon pwodwi
| Unspsc | 39121410 |
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| Eccn | Pa gen klasifikasyon US |
Konfòmite pwodwi anviwònman an
| ROHS Konfòmite Estati | Konfòme, pa gen okenn egzanpsyon |
Baj popilè: 2216-8031, Lachin 2216-8031 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







