
Ll01cr - FT60135L02
Dirije lantiy & asanble lari ekleraj lantiy 18x9.3x 7 60 deg
Dekri teren
Karakteristik & aplikasyon pou tipik
• Segondè efikasite
• Optimize pou efè inifòm
• ekleraj wout la
• anti - ekla
Enfòmasyon Jeneral
• lantiy materyèl optik klas PC
• Ranje tanperati opere -40 degre ~ +110 degre (anwo limit +120 degre)
• Storage Temperature range -40℃~+110℃(upper limit +120℃) *Average transmittance in visible spectrum 400nm~700nm>90%
• Itilizasyon ak antretyen:
1. Si sa nesesè, lantiy pwòp ak savon modere, dlo ak twal mou.
2. Pa janm itilize okenn Solvang netwayaj komèsyal sou lantiy, tankou alkòl.
3. Tanpri okipe oswa enstale lantiy ak mete gan, lwil po ka domaje lantiy oswa karakteristik optik li yo.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ledlink optik |
| Kategori pwodwi: | Lantiy ki ap dirije & asanble yo |
| Rohs: | Detay |
| Kalite pwodwi: | Lantiy ki ap dirije |
| Kalite: | Asanble lantiy |
| Pou itilize ak: | Cree XP - E |
| Wè ang: | 60 DEG |
| Anbalaj: | Grandè |
| Brand: | Ledlink optik |
| Koulè: | Klè |
| Wotè: | 5.9 mm |
| Longè: | 14.1 mm |
| Fòm: | Ron |
| Kantite pake faktori: | 200 |
| Subkategori: | Dirije ekleraj |
| Style revokasyon: | Panj |
| Lajè: | 9.3 mm |
Baj popilè: ll01cr - ft60135l02, Lachin ll01cr - FT60135L02 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







