
C11679-Anna-50-7-M
Dirije lantiy & asanble 7-an-1 lantiy 7 moute
Dekri teren
Anna-50-7-M ~ 20 degre mwayen gwo bout bwa ak 7 optik.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ledil |
| Kategori pwodwi: | Lantiy ki ap dirije & asanble yo |
| Rohs: | Detay |
| Kalite pwodwi: | Lantiy ki ap dirije |
| Kalite: | Lanti |
| Dyamèt: | 50 mm |
| Wè ang: | 26 DEG |
| Anbalaj: | Plato |
| Brand: | Ledil |
| Koulè: | Klè |
| Wotè: | 10.7 mm |
| Longè: | 50 mm |
| Fòm: | Ron |
| Kantite pake faktori: | 32 |
| Subkategori: | Dirije ekleraj |
| Style revokasyon: | Kolan |
| Lajè: | 50 mm |
| Pwa inite: | 0.352034 oz |
Baj popilè: C11679-Anna-50-7-M, Lachin C11679-Anna-50-7-M Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Pwochen:Cp13071_irene - IR-12
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







