
Dekri teren
Karakteristik:
- Inivèsèl AC opinyon / plen ranje
- Pwoteksyon: kout sikwi / surcharge / sou vòltaj / sou tanperati
- Ultra - gwosè Miniature, pwa limyè
- Refwadisman pa konveksyon lè gratis
- lsolation klas I
- Sekirite medikal apwouve (2 x Mopp ant primè a segondè)
- Pa gen konsomasyon pouvwa chaj<0.5W
- 100% plen chaj boule - nan tès la
- Fiks frekans oblije chanje nan 67kHz
- Segondè fyab
- Apwopriye pou aplikasyon BF ak konsiderasyon sistèm ki apwopriye yo
- 3 zan garanti
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Vle di byen |
| Kategori pwodwi: | Chanje founiti pouvwa |
| Restriksyon anbake: |
Mouser pa kounye a vann pwodui sa a nan rejyon ou an. |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Chanje Pwodwi pou |
| Pwodiksyon vòltaj - Chèn 1: | 24 VDC |
| Kantite rezilta: | 1 pwodiksyon |
| Pouvwa pwodiksyon: | 10 W |
| Louvri ankadreman/ki fèmen: | Louvri ankadreman |
| Antre vòltaj: | 85 VAC a 264 VAC, 120 VDC a 370 VDC |
| Sòti aktyèl - Chèn 1: | 420 Ma |
| Style monte: | Chabon |
| Longè: | 65 mm (2.559 nan) |
| Lajè: | 45 mm (1.772 nan) |
| Wotè: | 22 mm (0.866 nan) |
| Seri: | NFM-10 |
| Apwobasyon: | EN60601-1, ES60601-1 |
| Brand: | Vle di byen |
| Konfòmite: | EN60601-1, ES60601-1 |
| Kalite pwodwi: | Chanje founiti pouvwa |
| Kantite pake faktori: | 120 |
| Subkategori: | Pwodwi pou pouvwa |
| Pwa inite: | 1.587328 oz |
Baj popilè: NFM-10-24, Lachin NFM-10-24 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
On:IRM-03-5
Pwochen:RSP-2000-48
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







