
Dekri teren
Vle di byen LRS - 75 Single Sòti Pouvwa Pouvwa Pwodwi pou yo se 75W ki fèmen - kalite founiti pou pouvwa ak yon 30mm konsepsyon ba-pwofil. Ak yon 85v plenACa 264VACRanje Antre, LRS - Pwodwi pou pouvwa 75 bay yon liy vòltaj pwodiksyon nan 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, ak 48V. Anplis de efikasite segondè a jiska 91.5%, ka a may metalik amelyore dissipation chalè nan yon seri tanperati nan -30 degre nan +70 degre anba konveksyon lè san yo pa yon fanatik. Livrezon yon ba pa gen okenn-chaj konsomasyon pouvwa (mwens pase 0.3W), konsepsyon nan sistèm fen fasil satisfè kondisyon enèji atravè lemond.
Karakteristik
- Inivèsèl AC opinyon/plen ranje
- Reziste 300VACOnn opinyon pou 5s
- NON - chaj pouvwa konsomasyon nan<0.2W
- Gwosè Miniature ak 1U pwofil ki ba
- Segondè tanperati opere nan jiska +70 degre
- Pwoteksyon
- Kout sikwi
- Sichaje
- Entèripsyon
- Refwadisman pa konveksyon lè gratis
- Konfòmite a IEC/EN 60335-1 (PD3) ak IEC/EN61558-1, -2-16 pou aparèy nan kay la
- Opere altitid ki rive jiska 5000 mèt
- Reziste tès Vibration 5G
- Segondè efikasite, lavi long, ak fyab segondè
- Dirije endikatè pou pouvwa sou
- 100% plen chaj boule - nan tès la
- 3-ane garanti
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Vle di byen |
| Kategori pwodwi: | Chanje founiti pouvwa |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Chanje Pwodwi pou |
| Pwodiksyon vòltaj - Chèn 1: | 12 VDC |
| Kantite rezilta: | 1 pwodiksyon |
| Pouvwa pwodiksyon: | 72 W |
| Louvri ankadreman/ki fèmen: | Ki ki ki ki ki ki ki ki Fkouatifrenennen |
| Antre vòltaj: | 85 VAC a 264 VAC, 120 VDC a 373 VDC |
| Sòti aktyèl - Chèn 1: | 6 A |
| Endistri: | Endistriyèl |
| Style monte: | Panèl |
| Longè: | 99 mm (3.898 an) |
| Lajè: | 97 mm (3.819 an) |
| Wotè: | 30 mm (1.181 nan) |
| Seri: | LRS-75 |
| Brand: | Vle di byen |
| Frekans Antre: | 47 Hz a 63 Hz |
| Kalite pwodwi: | Chanje founiti pouvwa |
| Kantite pake faktori: | 45 |
| Subkategori: | Pwodwi pou pouvwa |
| Pati # alyases: | LM75-20B12 LM75-23B12R2 |
| Pwa inite: | 10.582189 oz |
Baj popilè: LRS-75-12, Lachin LRS-75-12 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







