
LRS-200-24
Chanje pouvwa ekipman 211.2W 24V 8.8A 115VAC oswa 230VAC
Dekri teren
Vle di byen LRS -200 200 W AC/DC Single Sòti Pwovizyon pou pouvwa se yon sèl - pwodiksyon ki fèmen kalite ekipman pou pouvwa ak 30mm nan ki ba - konsepsyon pwofil. Adopte yon opinyon 115VACoswa 230VAC(Chwazi pa switch), seri a tout antye bay yon liy vòltaj pwodiksyon nan 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, ak 48V. LRS-200 karakteristik segondè efikasite ki rive jiska 90%. Konsepsyon nan ka metalik may amelyore dissipation nan chalè pou ke seri a tout opere soti nan -30 degre nan +70 degre anba konveksyon lè san yo pa yon fanatik. Livrezon yon ba anpil pa gen okenn konsomasyon pouvwa chaj (mwens pase 0.75W), vle di byen LR-200 pèmèt sistèm nan fen fasil satisfè kondisyon an enèji atravè lemond.
Karakteristik
- AC Antre ranje chwazi pa switch
- Kenbe tèt ak 300VACOnn opinyon pou 5 segonn
- Pwoteksyon
- Kout sikwi
- Sichaje
- Entèripsyon
- Overtemperature
- Refwadisman pa konveksyon lè gratis
- 1U ba pwofil
- Kenbe tèt ak tès Vibration 5G
- Dirije endikatè pou pouvwa sou
- Pa - konsomasyon pouvwa chaj<0.75W
- 100% plen chaj boule - nan tès la
- Segondè tanperati opere jiska +70 degre
- Segondè - efikasite, lavi long, ak fyab segondè
- 3-ane garanti
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Vle di byen |
| Kategori pwodwi: | Chanje founiti pouvwa |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Chanje Pwodwi pou |
| Pwodiksyon vòltaj - Chèn 1: | 24 VDC |
| Kantite rezilta: | 1 pwodiksyon |
| Pouvwa pwodiksyon: | 211.2 W |
| Louvri ankadreman/ki fèmen: | Ki ki ki ki ki ki ki ki Fkouatifrenennen |
| Antre vòltaj: | 90 VAC a 132 VAC, 180 VAC a 264 VAC, 240 VDC a 370 VDC |
| Sòti aktyèl - Chèn 1: | 8.8 A |
| Endistri: | Endistriyèl |
| Style monte: | Chabon |
| Longè: | 215 mm (8.465 IN) |
| Lajè: | 115 mm (4.528 an) |
| Wotè: | 30 mm (1.181 nan) |
| Seri: | LRS-200 |
| Apwobasyon: | UL60950-1 |
| Brand: | Vle di byen |
| Konfòmite: | UL60950-1 |
| Frekans Antre: | 47 Hz a 63 Hz |
| Vòltaj izolasyon: | 3 kV |
| Règleman chaj: | Reglemante |
| Kalite pwodwi: | Chanje founiti pouvwa |
| Kantite pake faktori: | 30 |
| Subkategori: | Pwodwi pou pouvwa |
| Pati # alyases: | LM200-10B24 LM200-20B24R2 LM200-22B24R2 |
| Pwa inite: | 1.455 liv |
Baj popilè: LRS-200-24, Lachin LRS-200-24 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







