
Sfh 4243- z
Enfrawouj Emitter High PWR 940NM Mwatye Ang +\/-60 DEG
Dekri teren
SFH 4243 Topled® High Power Enfrawed Emeteur (940 nm)
Aplikasyon
- Ekipman elektwonik
- Mezi nivelman
- Otomatik endistriyèl (kontwòl machin, baryè limyè, kontwòl vizyon)
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Emeteur enfrawouj |
| Style aliye: | SMD\/SMT |
| Longèdonn: | 940 nm |
| Entansite radyan: | 11 MW\/SR |
| Ang gwo bout bwa: | 60 DEG |
| Si - pi devan aktyèl: | 70 Ma |
| VF - Forward Voltage: | 1.6 V |
| Rating pouvwa: | 140 MW |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 100 C |
| Pake \/ Ka: | Plcc -2 topled |
| Kalifikasyon: | AEC-Q100 |
| Anbalaj: | Bobine |
| Brand: | Ams Osram |
| Tonbe tan: | 11 ns |
| Wotè: | 1.9 mm |
| Koulè ekleraj: | Enfrawouj |
| Longè: | 3.2 mm |
| Dimansyon lantiy: | 2.4 mm |
| Fòm lantiy: | Wonn plat |
| Kalite pwodwi: | IR emeteur (IR poul) |
| Leve tan: | 11 ns |
| Kantite pake faktori: | 2000 |
| Subkategori: | Kominikasyon done enfrawouj |
| Kalite: | Segondè pouvwa enfrawouj emeteur |
| Wè ang: | 120 DEG |
| VR - ranvèse vòltaj: | 5 V |
| Lajè: | 2.8 mm |
| Pati # alyases: | Q65110A7515 SFH 4243 Q65110A7515 |
| Pwa inite: | 0. 001235 oz |
Baj popilè: sfh 4243- z, Lachin sfh 4243- Z Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
On:Sfh 4249- u
Pwochen:SFH 4059SR
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







