
Gw qslps1.em - lyl2-xx52-1
Φv=145.0 ... 165.0 lm, 5700 k (si=150 ma)
Dekri teren
OSConiq® E 3030 GW QSLPS1.em sa a 6V OSCONIQ E 3030 LED adrès Sèvi ak - Ka nan divès kalite aplikasyon pou ekleraj jeneral ki gen ladan andedan kay la & enstalasyon deyò, ekleraj zòn ak downlights kote segondè flux se yon kondisyon kle.
Karakteristik
- pake: Blan SMT pake
- Typ. Radyasyon: 120 degre (Lambertian emeteur)
- Koulè Tanperati: 2700K - 6500 K
- Cri: 80 (min.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV acc. Pou ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 3B)
- Koulè Tanperati: 2700 K - 6500 K
- flux lumineux: typ . 154 lm @ 4000 k
- efikasite lumineux: typ . 166 LM/W @ 4000 K
- Aplikasyon: apwopriye pou ekleraj jeneral
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 3030 |
| Koulè ekleraj: | Blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 5700 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 160 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 80 |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - Forward Current: | 150 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 6.19 V |
| Rating pouvwa: | 930 MW |
| Longè: | 3 mm |
| Lajè: | 3 mm |
| Wotè: | 0.6 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 100 C |
| Koulè lantiy: | Jòn |
| Fòm lantiy: | Plas |
| Transparans lantiy: | Ki pa - Difize |
| Brand: | Ams Osram |
| Konfigirasyon: | Sèl |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| 4000 | |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| Pati # alyases: | Q65113A7944 |
Baj popilè: GW QSLPS1.em - lyl2 - xx52-1, Lachin GW Qslps1.em-lyl2-xx52-1 Konpayi fabrikasyon, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







