
Dekri teren
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.SM PRE - modle 2835 ki ap dirije vèsyon ak estanda 2835 anprint bay valè konpetitif nan aplikasyon ak nivo sistèm. DURIS E2835 CRI80 a bay ekselan efikasite ki amelyore ekonomi enèji nan aplikasyon ekleraj ki enpòtan pou sipòte règleman efikasite enèji.
Aplikasyon
- ekleraj andedan kay la
Karakteristik
- Pake: Blan SMT pake, ki gen koulè difize silicone résine
- Typ. Radyasyon: 120 degre (Lambertian emeteur)
- Koulè Tanperati: 2700K - 6500 K
- Cri: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV acc. nan ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 2)
- flux lumineux: typ . 39.4 lm @ 4000k
- efikasite lumineux: typ . 224 LM/W @ 4000 K
- ki estab Vf gwo twou san fon gradyasyon nan aktyèl ki ba kondwi soti nan 1mA
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style aliye: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | SMD-2 |
| Koulè ekleraj: | Net blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 4000 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 43.5 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 80 CRI |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - Forward Current: | 65 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.17 V |
| Longè: | 3.34 mm |
| Lajè: | 2.84 mm |
| Wotè: | 0.66 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 105 C |
| Koulè lantiy: | San koulè |
| Fòm lantiy: | Rektangilè |
| Transparans lantiy: | Difize |
| Anbalaj: | Bobine |
| Brand: | Ams Osram |
| Konfigirasyon: | Sèl |
| Imidite sansib: | Wi |
| 10000 | |
| Subkategori: | Poul |
| Pati # alyases: | Q65113A8174 |
Baj popilè: GW JTLPS1.SM - H7HV - xx35 {{6}
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







