
GW JCLPS2.CM - GVH2-XX52-1-2
Φv=25.5 ... 31.5 lm, 5700 k (si=65 ma)
Dekri teren
Duris ® E 3 GW JCLPS2.cm (Gen 2)
Entwodwi nouvo jenerasyon an - 2 Duris® E 3 ki konbine pi wo efikasite ak pi wo flux nan yon endistri kontra enfòmèl ant - faktè fòm konpatib (3.0 mm x 1.4 mm). Parfe apwopriye pou divès kalite aplikasyon pou ekleraj omojèn tankou ekleraj lineyè kòm byen ke aplikasyon pou mens ki fèt.
Aplikasyon
- limyè zòn
- downlights/pwen enpòtan
- Lamp modènize
- ekleraj atitid
- lanp tab
Karakteristik
- Pake: Blan SMT pake, ki gen koulè difize silicone résine
- Typ. Radyasyon: 120 degre (Lambertian emeteur)
- Koulè Tanperati: 2700K - 6500 K
- Cri: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. nan ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 2)
- flux lumineux: typ . 28 lm @ 4000k
- efikasite lumineux: tip . 152 lm/w @ 4000k
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | |
| Pake / Ka: | 3014 |
| Koulè ekleraj: | Cho blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 5700 K |
| Entansite lumineux: | 8.64 CD |
| Flux lumineux/radyan flux: | 26.4 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 90 |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - Forward Current: | 65 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.85 V |
| Rating pouvwa: | 200 MW |
| Longè: | 3.03 mm |
| Lajè: | 1.35 mm |
| Wotè: | 0.7 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 100 C |
| Seri: | GW JCLPS2.cm |
| Anbalaj: | Bobine |
| Brand: | Ams Osram |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| 10000 | |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Duris |
| Kalite: | Low pouvwa poul |
| Pati # alyas: | Q65112A8959 |
Baj popilè: GW JCLPS2.CM - GVH2 - xx52-1-2, Lachin GW JCLPS2.CM-GVH2-XX52-1-2 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







