
GW CSSRM3.pm - N5N8-A838-1
Φv=320 ... 360 lm, 2700 k (si=700 ma)
Dekri teren
Oslon ™ kare GW CSSRM3.pm senkyèm jenerasyon Oslon Square ak pèfòmans ranfòse. Pifò kontra enfòmèl ant segondè - pouvwa ki ap dirije ak byen li te ye solidite siperyè, segondè fyab, lavi long ak ki ba rezistans tèmik.
Aplikasyon
- Agrikilti ak ortikol
- amizman
- deyò & ekleraj endistriyèl
Karakteristik
- pake: SMT pake seramik ak lantiy silicone
- Typ. Radyasyon: 120 degre (Lambertian emeteur)
- Koulè Tanperati: 2200K - 6500 K
- Cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV acc. Pou ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 3B)
- flux lumineux: typ . 357 lm @ 4000 k, 85 degre
- efikasite lumineux: tip . 182 LM/W @ 4000 K, 85 degre
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 1212 (3030 metrik) |
| Koulè ekleraj: | Blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 2700 K |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - Forward Current: | 700 Ma |
| Rating pouvwa: | 2 W |
| Longè: | 3 mm |
| Lajè: | 3 mm |
| Wotè: | 2.02 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 125 C |
| Fòm lantiy: | Plas |
| Seri: | GW CSSRM3.pm |
| Brand: | Ams Osram |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Dirije - segondè pouvwa |
| 3000 | |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Oslon |
| Pati # alyases: | Q65113A8688 |
Baj popilè: GW CSSRM3.pm - N5N8 - A838-1, Lachin GW CSSRM3.PM-N5N8-A838-1 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







