
GW CSSRM3.CM-M8N4-XX53-1-R
Φv=260 ... 320 lm, 5000 k (si=700 ma)
Dekri teren
Oslon® kare GW CSSRM3.CM senkyèm jenerasyon Oslon Square ak pèfòmans ranfòse. Pifò kontra enfòmèl ant wo-pouvwa ki ap dirije ak byen li te ye solidite siperyè, segondè fyab, lavi long ak ki ba rezistans tèmik.
Aplikasyon
- amizman
- ekleraj andedan kay la
- Ekleraj medikal
- deyò & endistriyèl ekleraj
Karakteristik
- Pake: SMD pake seramik ak lantiy silicone
- tip. Radyasyon: 120 degre (Lambertian emeteur)
- Klas fyabilite korozyon: 3b
- Tanperati koulè: 5000k - 6500 K
- Cri: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV acc. Pou ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 3B)
- TLCI: 98 (typ.), R9: 80 (min.) @ 5700 K
- Lumineuz flux: typ . 288 lm @ 5700 k, 85 degre
- Efikasite lumineux: tip . 146 lm @ 5700 k, 85 degre
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | |
| Koulè ekleraj: | Net blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 5000 K |
| Entansite lumineux: | 85.8 CD |
| Flux lumineux/radyan flux: | 265 lm |
| Koulè rann endèks - CRI: | 90 |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - pi devan aktyèl: | 700 Ma |
| VF - Forward Voltage: | 2.81 V |
| Rating pouvwa: | 2 W |
| Longè: | 3 mm |
| Lajè: | 3 mm |
| Wotè: | 2.02 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 125 C |
| Seri: | GW CSSRM3.CM |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Brand: | Ams Osram |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| 600 | |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Oslon |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| Pati # alyas: | Q65113A3896 |
Baj popilè: GW CSSRM3.CM-M8N4-XX53-1-R, Lachin GW CSSRM3.CM-M8N4-XX53-1 R manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







