
Dekri teren
GP PSLR31.14 DURIS® S 5 Kontra enfòmèl ant, MID - Power Duris® S 5 ki ap dirije ak pake estanda 3030 endistri ki vini ak gwo efikasite, bon jan kalite koulè ak lavi long. Chwa ideyal pou aplikasyon pou ekleraj jeneral andedan kay la.
Aplikasyon
- achitekti
- Achitèk / Jaden Lighting (ki ap dirije & lazè)
- ekleraj ortikol
- ekleraj medikal
- terapi foto
Karakteristik
- Pake: Blan SMT pake, ki gen koulè difize silicone résine
- Typ. Radyasyon: 120 degre (Lambertian emeteur)
- ESD: 4 kV acc. nan ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Radyan Flux: Typ . 350 MW
- Efikasite radyan: Typ . 37 %
- fotosentetik foton flux: typ . 1.59 μmol/s
- Efikasite foton: tip . 1.66 μmol/j
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Koulè ekleraj: | Poup |
| Flux lumineux/radyan flux: | 42.5 lm |
| Rating pouvwa: | 940 MW |
| Brand: | Ams Osram |
| Wotè: | 0.6 mm |
| Longè: | 3 mm |
| Entansite lumineux: | 13.9 CD |
| Tanperati opere maksimòm: | + 100 C |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Kalite pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Poul sèl koulè |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Lajè: | 3 mm |
| Pati # alyases: | Q65113A1494 |
Baj popilè: GP PSLR31.14 -
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







