
Dekri teren
DURIS® E 2835 GP JTLPS1.14 DURIS® E 2835 Koulè Fanmi bay Siprèm efikasite nan pri efikas endistri estanda ki ap dirije. Duris® E 2835 pa janm echwe pou enpresyone ak pèfòmans li sou nivo sistèm lan.
Aplikasyon
- Agrikilti ak ortikol
- amizman
- ekleraj andedan kay la
Karakteristik
- Pake: Blan SMT pake, ki gen koulè difize silicone résine
- Typ. Radyasyon: 120 degre (Lambertian emeteur)
- ESD: 2 kV acc. nan ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 2)
- Radyan Flux: Typ . 203 MW
- Efikasite radyan: Typ . 48%
- fotosetik foton flux: typ . 0.93 μmol/s
- Efikasite foton: tip . 2.56 μmol/j
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Rohs: | |
| Pwodwi: | Poul koulè wouj violèt |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 455 nm |
| Koulè ekleraj: | Poup |
| Flux lumineux/radyan flux: | 21 lm |
| Si - Forward Current: | 150 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.86 V |
| Rating pouvwa: | 440 MW |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Dimansyon lantiy: | 3.3 mm x 2.8 mm |
| Fòm lantiy: | Rektangilè ak sidecut |
| Transparans lantiy: | Difize |
| Seri: | GP JTLPS1.14 |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Anbalaj: | Mousereel |
| Brand: | Ams Osram |
| Wotè: | 0.7 mm |
| Longè: | 3.5 mm |
| Entansite lumineux: | 6.79 CD |
| Tanperati opere maksimòm: | + 100 C |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul sèl koulè |
| 10000 | |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Duris |
| Kalite: | Poul sèl koulè |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Lajè: | 2.8 mm |
| Pati # alyases: | Q65113A1493 |
Baj popilè: GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1, Lachin GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







