
Dekri teren
Oslon ® SSL 120 GH CSSPM1.24 Nouvo, pi wo pèfòmans Oslon SSL fanmi ki te dirije ak byen li te ye solidite siperyè, segondè fyab, lavi long, ki ba rezistans tèmik. Parfe adrese aplikasyon pou mande pou efikasite segondè ak kondisyon pou tout lavi long.
Aplikasyon
- Agrikilti ak ortikol
- amizman
- ekleraj andedan kay la
- deyò & ekleraj endistriyèl
Karakteristik
- pake: SMT pake seramik ak lantiy silicone
- Typ. Radyasyon: 120 degre (Lambertian emeteur)
- ESD: 8 kV acc. Pou ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 3B)
- Radyan Flux: Typ . 475 MW
- Efikasite radyan: Typ . 65 %
- fotosetik foton flux: typ . 2.58 μmol/s
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Rohs: | |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 640 nm |
| Koulè ekleraj: | Rouj |
| Flux lumineux/radyan flux: | 28 lm |
| Si - Forward Current: | 350 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.07 V |
| Rating pouvwa: | 720 MW |
| Seri: | GH CSSPM1.24 |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Anbalaj: | Mousereel |
| Brand: | Ams Osram |
| Wotè: | 1.88 mm |
| Longè: | 3 mm |
| Entansite lumineux: | 9.34 CD |
| Tanperati opere maksimòm: | + 125 C |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul sèl koulè |
| 3000 | |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Oslon |
| Kalite: | Poul sèl koulè |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Lajè: | 3 mm |
| Pati # alyases: | Q65112A5153 |
| Pwa inite: | 0.001023 oz |
Baj popilè: GH CSSPM1.24-4T2U-1-1-L, Lachin GH CSSPM1.24-4T2U-1-L
Pwochen:GH CS8PM1.24-4T2U-1-L
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







