
Dekri teren
GB CS8PM1.13 Oslon® SSL 80 NEW, pi wo pèfòmans Oslon SSL fanmi ki te dirije ak byen li te ye solidite siperyè, segondè fyab, lavi long, ki ba rezistans tèmik. Parfe adrese aplikasyon pou mande pou efikasite segondè ak kondisyon pou tout lavi long.
Aplikasyon
- achitekti
- Achitèk / Jaden Lighting (ki ap dirije & lazè)
- ekleraj medikal
- terapi foto
Karakteristik:
- pake: SMT pake seramik ak lantiy silicone
- Typ. Radyasyon: 80 degre
- Lumen Antretyen: Rezilta Egzamen Dapre IESNA LM-80 Disponib
- ESD: 8 kV acc. Pou ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 3B)
- lumineux flux :: typ . 43 lm
- efikasite lumineux: typ . 43 LM/W
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Pwodwi: | Poul ble |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 1212 (3030 metrik) |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 470 nm |
| Koulè ekleraj: | Ble |
| Flux lumineux/radyan flux: | 40 lm |
| Si - Forward Current: | 350 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.85 V |
| Rating pouvwa: | 1 W |
| Koulè lantiy: | San koulè |
| Dimansyon lantiy: | 2.05 mm |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Seri: | GB CS8PM1.13 |
| Anbalaj: | Bobine |
| Brand: | Ams Osram |
| Wotè: | 2.21 mm |
| Longè: | 3 mm |
| Entansite lumineux: | 22.8 CD |
| Tanperati opere maksimòm: | + 125 C |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul sèl koulè |
| 600 | |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Oslon |
| Kalite: | Poul sèl koulè |
| Wè ang: | 80 deg |
| Lajè: | 3 mm |
| Pati # alyases: | Q65112A 8608 GB CS8PM1.13-HZJY-35-0-350-R18 GB CS8PM1.13-HZJY-35 Q65112A 8608 |
Baj popilè: GB CS8PM1.13-HZJY-35, Lachin GB CS8PM1.13-HZJY-35 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







