
Dekri teren
OSConiq® P 3030 GA QSSPA1.23 OSCONIQ P 3030 Koulè Fanmi ki ap dirije a vini ak byen li te ye solidite siperyè, segondè fyab, lavi long, ki ba rezistans tèmik. Kontra enfòmèl ant ak pwouve pake 3mm x 3mm ak anprint etabli. Parfe adrese aplikasyon ki mande pou efikasite segondè ak lavi long.
Aplikasyon
- Agrikilti ak ortikol
- amizman
- ekleraj andedan kay la
- deyò & ekleraj endistriyèl
Karakteristik
- pake: SMD pake epoksidik
- Typ. Radyasyon: 120 degre
- Lumen Antretyen: Rezilta Egzamen Dapre IESNA LM-80 Disponib
- ESD: 8 kV acc. Pou ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klas 3B)
- flux lumineux: typ . 109 LM
- efikasite lumineux: typ . 142 LM/W
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Ams Osram |
| Kategori pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Pwodwi: | Amber poul |
| Style aliye: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 1212 (3030 metrik) |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 617 nm |
| Koulè ekleraj: | Anb |
| Flux lumineux/radyan flux: | 119 lm |
| Si - Forward Current: | 350 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.18 V |
| Rating pouvwa: | 760 MW |
| Koulè lantiy: | San koulè |
| Dimansyon lantiy: | 2.73 mm |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Seri: | GA QSSPA1.23 |
| Anbalaj: | Bobine |
| Brand: | Ams Osram |
| Wotè: | 0.75 mm |
| Longè: | 3 mm |
| Entansite lumineux: | 33.6 CD |
| Tanperati opere maksimòm: | + 125 C |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul sèl koulè |
| 900 | |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Osconiq |
| Kalite: | Poul sèl koulè |
| Wè ang: | 130 deg |
| Lajè: | 3 mm |
| Pati # alyases: | Q65113A1868 |
Baj popilè: GA QSSPA1.23 - KTLP -
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







