
Dekri teren
Karakteristik:
• Wide gade ang: 135 degre
• Koulè cho cho vize
• 1.63W maksimòm operasyon opinyon pouvwa
• Kontra enfòmèl ant: 1.6mm x 1.6mm
• Segondè efikasite: Jiska 143 lumèn pou chak Watt
• Wide seleksyon koulè: 1800K-6500K
• 6v opinyon
• Konpatib ak ekipman plasman otomatik
• Konpatib ak pwosesis enfrawouj soude refwadisman
• Rohs epi rive nan konfòme
Aplikasyon
• Ranplasman lanp
• ekleraj panèl
• Limyè desann • ekleraj Cove
• Ekleraj achitekti
• Chèn ekleraj
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Aparèy Luminus |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 1616 (4040 metrik) |
| Koulè ekleraj: | Cho blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 1800 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 66 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 90 |
| Wè ang: | 135 DEG |
| Si - Forward Current: | 150 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 6.2 V |
| Rating pouvwa: | 930 MW |
| Longè: | 1.6 mm |
| Lajè: | 1.6 mm |
| Wotè: | 0.9 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 85 C |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Dimansyon lantiy: | 1.6 mm x 1.6 mm |
| Fòm lantiy: | Plas |
| Transparans lantiy: | Difize |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Anbalaj: | Mousereel |
| Brand: | Aparèy Luminus |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 3000 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| Pwa inite: | 0.002356 oz |
Baj popilè: MP-1616-2103-18-90, Lachin MP-1616-2103-18-90 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Pwochen:CXM-3-30-90-18-AC40-F5-3
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







