
CXM-9-30-90-36-AA40-F5-3
Blan poul blan 3000 K 90-CRI, CXM-9 seri
Dekri teren
Karakteristik:
• Segondè pwodiksyon lumen ak efikasite tipik
• Plis pase 1,570 lm, 130 lpw @ 3000k, 90cri, tj=85 ºC
• Plis pase 2,015 lm, 167 lpw @ 5000k, 70cri, tj=85 ºC
• CCT Range 2400K, 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 5700K ak 6500K
• Accuwhite High Koulè rann, 97cri Typ. Pifò CCTS
• 3 SDCM Koulè Binning Creole, 2 SDCM binning ki disponib
• Ekselan inifòmite emisyon optik ak koulè sou konsistans ang
• Eksepsyonèl long tèm estabilite koulè
• Siperyè konduktivite tèmik pou chalè inifòm gaye
• Zanmitay anviwònman an: Rohs epi rive nan konfòme
• UL rekonèt, ranpli # E465703
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Aparèy Luminus |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Style aliye: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | Cob - chip - sou - tablo |
| Koulè rann endèks - Cri: | 90 |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 34 V |
| Longè: | 13.5 mm |
| Lajè: | 13.5 mm |
| Wotè: | 1.37 mm |
| Seri: | CXM-9 Gen 4 |
| Anbalaj: | Plato |
| Brand: | Aparèy Luminus |
| Gwosè ki ap dirije: | 15 mm x 15 mm x 1.37 mm |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 300 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
Baj popilè: CXM-9-30-90-36-AA40-F5-3, Lachin CXM-9-30-90-36-AA40-F5-3 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







