
CXM-18-27-95-36-AA00-F2-2
Blan poul blan 2700 K 95-CRI, CXM-18 Seri
Dekri teren
Karakteristik:
• Segondè pwodiksyon lumen ak efikasite tipik
• Plis pase 3,700 lm, 130 lpw @ 3000k, 25 ºC
• Plis pase 4,100 lm, 142 LPW @ 5000K, 25 ºC
• CCT Range 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K ak 6500K
• 80 oswa 90 CRI min. jiska 95 min. Nan cho blan
• Accuwhite teknoloji ki delivre enkandesan tankou koulè rann bon jan kalite.
• 2-etap ak 3-etap Macadam elips koulè binning presizyon
• Ekselan inifòmite emisyon optik ak koulè sou konsistans ang
• Eksepsyonèl long tèm estabilite koulè
• Siperyè konduktivite tèmik pou chalè inifòm gaye
• Zanmitay anviwònman an: Rohs epi rive nan konfòme
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Aparèy Luminus |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | Cob - chip - sou - tablo |
| Koulè ekleraj: | Cho blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 2700 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 2340 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 95 |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - Forward Current: | 800 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 36 V |
| Rating pouvwa: | 29 W |
| Longè: | 21.5 mm |
| Lajè: | 21.5 mm |
| Wotè: | 1.37 mm |
| Tanperati opere maksimòm: | + 105 C |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Dimansyon lantiy: | 17.5 mm |
| Fòm lantiy: | Wonn plat |
| Seri: | Xnova |
| Anbalaj: | Plato |
| Brand: | Aparèy Luminus |
| Gwosè ki ap dirije: | 21.5 mm x 21.5 mm x 1.37 mm |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 180 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
Baj popilè: CXM-18-27-95-36-AA00-F2-2, Lachin CXM-18-27-95-36-AA00-F2-2
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







