
Dekri teren
Luxeon Rebel Plus ki fèt ak pi wo posib efikasite ak pwodiksyon limyè ki sòti nan yon endistri estanda 4530 pake ak yon 2.5mm2 bòl. Avèk tès cho ak koulè binning, chak Luxeon Rebel Plus se teste ak espesifye nan mond reyèl kondisyon opere-85 degre. Kontwòl eksepsyonèl koulè nou an pèmèt senplisite konsepsyon pou manifaktirè aparèy ak asire yo ke yo ka gen konfyans nan konsistans koulè soti nan mennen nan dirije. Kalite siperyè nan limyè, pwodiksyon limyè, ak efikasite nan mond reyèl pèmèt dirijan pèfòmans ak devlopman solisyon efikas nan yon gran varyete segments deyò ak endistri ekleraj.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Lumileds |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 4530 |
| Koulè ekleraj: | Cho blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 2700 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 85 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 80 |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - Forward Current: | 350 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.76 V |
| Rating pouvwa: | 1 W |
| Longè: | 4.61 mm |
| Lajè: | 3.17 mm |
| Wotè: | 2.1 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 135 C |
| Koulè lantiy: | San koulè |
| Dimansyon lantiy: | 2.5 mm |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Dlo klè |
| Seri: | Luxeon Rebel Plus |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Anbalaj: | Mousereel |
| Brand: | Lumileds |
| Gwosè ki ap dirije: | 4.61 mm x 3.17 mm x 2.1 mm |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 1000 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Luxeon |
| Kalite: | Mitan - pouvwa pouvwa |
| Pwa inite: | 0.005046 oz |
Baj popilè: LX18-P127-3, Lachin LX18-P127-3 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Pwochen:L1HX-3090200000000
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







