
L2C4-4090-L04E1200
Blan poul blan 4000 K 90-CRI, Luxeon CX plis Cob
Dekri teren
Luxeon CX Plus Cob gen sis pwodwi ki kouvri pakè lumèn ant 500 ak 7,000 lumèn nan yon anprint estanda. Akòz endistri li yo ki mennen rezistans tèmik ak materyèl substrate gaya, Luxeon CX plis Cob pèmèt pi fre, enstalasyon pi efikas. Luxeon CX Plus Cob benefisye de yon ekosistèm ki egziste deja pou konsepsyon vit ak imedya - nan pandan y ap kenbe optik ki deja egziste, kranpon ak dokiman.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Lumileds |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Restriksyon anbake: |
Mouser pa kounye a vann pwodui sa a nan rejyon ou an. |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Blan cob poul |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 7070 (1818 metrik) |
| Koulè ekleraj: | Net blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 4000 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 1845 LM |
| Koulè rann endèks - Cri: | 90 |
| Wè ang: | 115 DEG |
| Si - Forward Current: | 450 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 34.8 V |
| Longè: | 17.85 mm |
| Lajè: | 17.85 mm |
| Wotè: | 1.7 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 105 C |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Transparans lantiy: | Difize |
| Seri: | Luxeon CX Plus Cob |
| Anbalaj: | Tib |
| Brand: | Lumileds |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 100 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Luxeon |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
Baj popilè: L2C4-4090-L04E1200, Lachin L2C4-4090-L04E1200 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Pwochen:L130-5780002011001
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







