
L1cu -5770000000000
Blan poul blan 5700 k 70- cri, luks cz koulè
Dekri teren
Luxeon Cz liy koulè se yon dosye optik avanse nan koulè ak blan poul. Ki fèt yo maksimize kout pyen, Luxeon CZ liy lan koulè se solisyon an pi bon dirije pou achitekti, amizman ak aplikasyon pou ekleraj machin ijans.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Lumileds |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style aliye: | SMD\/SMT |
| Pake \/ Ka: | 0808 (2020 metrik) |
| Koulè ekleraj: | Fre blan |
| Tanperati longèdonn\/koulè: | 5700 K |
| Flux lumineux\/radyan flux: | 110 lm |
| Koulè rann endèks - CRI: | 70 |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - pi devan aktyèl: | 350 Ma |
| VF - Forward Voltage: | 2.75 V |
| Rating pouvwa: | 1 W |
| Longè: | 2 mm |
| Lajè: | 2 mm |
| Wotè: | 0. 8 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 135 C |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Fòm lantiy: | Plas |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Seri: | Luks cz koulè |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Brand: | Lumileds |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 1000 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Luxeon |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| Pwa inite: | 0. 025139 oz |
Baj popilè: L1CU -5770000000000, Lachin L1CU -5770000000000 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Pwochen:L1cu -5070000000000
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







