
Dekri teren
Luxeon Sunplus 5050 se yon gwo pouvwa gaya poul lè l sèvi avèk yon endistri 5050 sifas mòn pake ak yon ti limyè emitting sifas (LES). Luxeon Sunplus 5050 delivre tèt - rated μmol/J ak PPF (μmol/s) pèfòmans ak tout lavi long ak CCTs sòti nan 2200k a 6500k ak kriz nan 70, 80, ak 90.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Lumileds |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul ortikol |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 2020 (5050 metrik) |
| Koulè ekleraj: | Fre blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 5700 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 652 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 80 |
| Wè ang: | 116 DEG |
| Si - Forward Current: | 640 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 6 V |
| Rating pouvwa: | 3.8 W |
| Longè: | 5 mm |
| Lajè: | 5 mm |
| Wotè: | 0.7 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 105 C |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Dimansyon lantiy: | 4.55 mm x 4.55 mm |
| Fòm lantiy: | Wonn plat |
| Transparans lantiy: | Difize |
| Seri: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Anbalaj: | Mousereel |
| Brand: | Lumileds |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 1000 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Luxeon |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
Baj popilè: L150-57805006000H0, Lachin L150-57805006000H0 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
On:Lxml - PWC2
Pwochen:L1C1-RNG1000000000
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







