
XTEAWT-0000-00000HGE5
Blan poul blan 4000 K 80-CRI, xlamp xteawt
Dekri teren
Optimized pou aplikasyon pou direksyon, segondè -, ki soti nan andedan kay la epi deyò nan pòtab ak lanp modèn, Xlamp ® XT a - E dirije delivre pèfòmans segondè ak segondè fyab nan endistri -estanda XP/XT anprint an. XT - E dirije a ofri benefis ki genyen nan platfòm XT/XP {{4} XT - E dirije a disponib nan wayal ble ak blan. Xt - e blan ki ap dirije a ofri yon opsyon ki gen gwo efikasite. Nan dokiman sa a, tèm blan an vle di blan xt - e ki ap dirije a san yo pa konsidere efikasite li yo. Tèm yo estanda ak segondè efikasite yo te itilize lè sa nesesè diferansye performace a nan efikasite segondè xt - e ki te dirije soti nan xt - e ki ap dirije a san yo pa opsyon nan segondè -efikasite.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style aliye: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 1414 (3535 metrik) |
| Koulè ekleraj: | Net blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 4000 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 130 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 80 |
| Wè ang: | 115 DEG |
| Si - Forward Current: | 350 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.85 V |
| Rating pouvwa: | 1 W |
| Longè: | 3.45 mm |
| Lajè: | 3.45 mm |
| Wotè: | 2.36 mm |
| Tanperati opere maksimòm: | + 150 C |
| Koulè lantiy: | Jòn |
| Dimansyon lantiy: | 3.06 mm |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Difize |
| Seri: | Xteawt |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Anbalaj: | Mousereel |
| Brand: | Cree dirije |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 1000 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Xlamp |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
Baj popilè: XTEAWT-00-0000-00000HGE5, Lachin XTEAWT-00-0000-00000HGE5 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







