
Xpgdwt - B1-0000-00me4
Blan poul blan 4500 k 70 - Cri, xlamp xp-g3 dirije
Dekri teren
XLAMP® XP - G3 poul yo optimisé pou direksyon, segondè - aplikasyon ekleraj lumen kote efikasite ak kontwòl optik yo kritik, tankou wout, pòtab ak ortikultur. Platfòm nan kontra enfòmèl ant ak pwouve 3.45 -mm XP gen yon ekosistèm ekselan nan solisyon optik ak sistèm ki disponib, pèmèt manifaktirè ekleraj senplifye pwosesis konsepsyon yo ak diminye tan -a -mache.
XP - G3 poul yo disponib nan ak de diferan blan ak Royal vèsyon ble: Creole & S liy. XP - G3 Photo Wouj ki disponib nan vèsyon liy S la. Blan vèsyon estanda a delivre pi bon - nan - klas TM -21 vi ak estabilite koulè sou tan. Vèsyon yo liy S nan blan, wayal ble ak foto wouj delivre efikasite amelyore, pi bon - nan - klas rezistans souf ak pi bon sistèm - fyab nivo nan oblije chanje ak sik. Avèk vèsyon liy sa yo, Cree te dirije delivre teknoloji wo pouvwa dirije ki optimisé pou tou de aplikasyon pou ekleraj jeneral ak ortikol kote detèktè ak oblije chanje yo ap vin komen.
Nan dokiman sa a, tèm yo blan, wayal ble ak foto wouj endike blan, wayal ble a oswa foto wouj XP - G3 ki ap dirije san yo pa konsidere estanda li yo oswa karakteristik liy S. Tèm yo estanda ak liy S yo te itilize lè sa nesesè diferansye performace a nan estanda XP a - G3 ki ap dirije soti nan XP a - G3 dirije ak opsyon nan liy S.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | SMD-2 |
| Koulè ekleraj: | Net blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 4500 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 172 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 70 |
| Wè ang: | 125 DEG |
| Si - Forward Current: | 350 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.7 V |
| Rating pouvwa: | 1 W |
| Longè: | 3.45 mm |
| Lajè: | 3.45 mm |
| Wotè: | 2.26 mm |
| Tanperati opere maksimòm: | + 85 C |
| Koulè lantiy: | Jòn |
| Dimansyon lantiy: | 3.06 mm |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Seri: | Xlamp xp - G3 |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Brand: | Cree dirije |
| Gwosè ki ap dirije: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.26 mm |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 1000 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
Baj popilè: xpgdwt - B1 - 0000-00me4, Lachin XPGDWT-B1-0000-00ME4 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







