
Xpebwt - H1-0000-006ea
Blan poul blan 2200 K 80-CRI, Xlamp XPEB Seri
Dekri teren
Xlamp® XP - E2 Torch LED bay pwodiksyon Cavity menm jan ak Xlamp XP - G ki ap dirije a men nan pi piti sous optik nan XP - E2 ki ap dirije. Ansanm ak yon pi wo maksimòm Rating aktyèl pase XP - E2 ak senplifye koulè binning, XPLAMP XP -E2 flanbo dirije a se konplètman optimisé pou yon pakèt domèn aplikasyon pou ekleraj pòtab endikap.
Karakteristik
• Disponib nan fre blan • binned nan 25 degre
• Maksimòm kondwi aktyèl: 1.5 a
• Rezistans ki ba tèmik: 5.8 degre /w
• Ang gade lajè: 125 degre
• lavi etaj san limit nan mwens pase oswa egal a 30 degre /85% RH
• Reflow Solderable - Jedec J - STD -020C konpatib
• Elektrikman net chemen tèmik • ROHS konfòme
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | SMD-2 |
| Koulè ekleraj: | Cho blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 2200 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 62 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 80 |
| Wè ang: | 110 DEG |
| Si - Forward Current: | 350 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 2.93 V |
| Rating pouvwa: | 1 W |
| Longè: | 3.45 mm |
| Lajè: | 3.45 mm |
| Wotè: | 2.26 mm |
| Tanperati opere maksimòm: | + 85 C |
| Koulè lantiy: | San koulè |
| Dimansyon lantiy: | 3.06 mm |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Dlo klè |
| Seri: | Xpebwt |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Anbalaj: | Mousereel |
| Brand: | Cree dirije |
| Konfigirasyon: | Sèl |
| Gwosè ki ap dirije: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.36 mm |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 1000 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Xlamp |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| VR - ranvèse vòltaj: | 5 V |
| Pwa inite: | 0.003527 oz |
Baj popilè: xpebwt - H1 - 0000-006ea, Lachin XPEBWT-H1-0000-006EA Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







