
Dekri teren
Xlamp® XP - E2 ki ap dirije a bati sou pèfòmans san parèy nan XP orijinal la - e pa ogmante pwodiksyon lumèn jiska 20% pandan y ap bay yon sèl mouri sous ki ap dirije sous pou egzak kontwòl optik. XP - E2 ki ap dirije a pataje menm anprint an kòm XP orijinal la - E, bay yon chemen ajou san pwoblèm nan plis lumèn ak/oswa pi plis efikasite pandan y ap rakousi sik la konsepsyon pou kliyan XP ki egziste deja.
Xlamp XP - E2 LEDS yo se chwa ideyal la pou aplikasyon pou ekleraj kote pwodiksyon limyè segondè ak maksimòm efikasite yo gen obligasyon, tankou dirije lanp modèn, deyò, pòtab, direksyon andedan kay la, machin ijans oswa achitekti.
XP - E2 ki ap dirije a ofri yon liy S byen lwen opsyon wouj. Nan dokiman sa a, tèm byen lwen wouj la vle di byen lwen wouj XP - E2 ki ap dirije a san yo pa konsidere efikasite li yo. Tèm yo byen lwen wouj ak s liy byen lwen wouj yo te itilize lè sa nesesè diferansye performace a nan liy lan XP - E2 byen lwen wouj ki ap dirije soti nan XP a - E2 ki ap dirije san yo pa opsyon nan liy S.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Green poul |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | SMD-2 |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 535 nm |
| Koulè ekleraj: | Vèt |
| Flux lumineux/radyan flux: | 87.4 lm |
| Si - Forward Current: | 350 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 3.2 V |
| Rating pouvwa: | 3 W |
| Koulè lantiy: | San koulè |
| Dimansyon lantiy: | 3.06 mm |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Dlo klè |
| Seri: | Xpebgr |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Anbalaj: | Mousereel |
| Brand: | Cree dirije |
| Wotè: | 2.26 mm |
| Gwosè ki ap dirije: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.26 mm |
| Longè: | 3.45 mm |
| Tanperati opere maksimòm: | + 150 C |
| Kalite pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Kantite pake faktori: | 1000 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Xlamp |
| Kalite: | Poul sèl koulè |
| Wè ang: | 135 DEG |
| VR - ranvèse vòltaj: | 5 V |
| Lajè: | 3.45 mm |
| Pwa inite: | 0.009988 oz |
Baj popilè: xpebgr - L1 - 0000-00A01, Lachin XPEBGR-L1-0000-00A01 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







