
Xpebam-l 1-0000-00703
Cree dirije xpebam-l 1-0000-00703 sèl koulè ki ap dirije Amber, 67.2lm
Dekri teren
Xlamp® XP-E2 ki ap dirije a bati sou pèfòmans nan san parèy nan orijinal la XP-E a lè yo ogmante pwodiksyon lumen jiska 20% pandan y ap bay yon sèl mouri sous ki ap dirije sous pou egzak kontwòl optik. XP-E2 dirije a pataje anprint an menm jan ak orijinal XP-E a, bay yon chemen ajou san pwoblèm nan plis lumèn ak\/oswa pi gwo efikasite pandan y ap rakousi sik la konsepsyon pou kliyan ki egziste deja XP.
Xlamp XP-E2 poul yo se chwa ideyal la pou aplikasyon pou ekleraj kote pwodiksyon limyè segondè ak efikasite maksimòm yo gen obligasyon, tankou dirije lanp modèn, deyò, pòtab, direksyon andedan kay la, machin ijans oswa achitekti.
XP-E2 ki ap dirije a ofri yon liy S byen lwen opsyon wouj. Nan dokiman sa a, tèm nan byen lwen wouj vle di byen lwen wouj XP-E2 a ki ap dirije san yo pa konsidere efikasite li yo. Tèm yo byen lwen wouj ak S Liy Far Wouj yo te itilize lè sa nesesè diferansye performace a nan liy lan XP-E2 S byen lwen wouj ki ap dirije soti nan XP-E2 ki ap dirije a san yo pa opsyon nan liy S.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Amber poul |
| Style aliye: | SMD\/SMT |
| Pake \/ Ka: | SMD -2 |
| Tanperati longèdonn\/koulè: | 595 nm |
| Koulè ekleraj: | Anb |
| Flux lumineux\/radyan flux: | 67.2 lm |
| Si - pi devan aktyèl: | 350 Ma |
| VF - Forward Voltage: | 2.2 V |
| Rating pouvwa: | 3 W |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Seri: | Xpebam |
| Anbalaj: | Bobine |
| Brand: | Cree dirije |
| Wotè: | 2.26 mm |
| Gwosè ki ap dirije: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.26 mm |
| Longè: | 3.45 mm |
| Tanperati opere maksimòm: | + 150 C |
| Kalite pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Kantite pake faktori: | 1000 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Xlamp |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| Wè ang: | 130 deg |
| VR - ranvèse vòltaj: | 5 V |
| Lajè: | 3.45 mm |
| Pwa inite: | 0. 241186 oz |
Baj popilè: XPEBAM-L 1-0000-00703, Lachin XPEBAM-L 1-0000-00703 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







