
JK3030AWT - P - H27EA0000-N0000001
Blan poul blan 2700 K 80-CRI, 3030 gwosè, klas p
Dekri teren
J Seri® Leds pwolonje endistri Cree ki ap dirije a - dirijan pòtfolyo nan ekleraj -klas poul nan yon seri pi laj nan aplikasyon yo. Seri J 3030 estanda poul yo konbine segondè efikasite ak valè ekselan nan yon pake serye. Seri J 3030 estanda poul yo optimisé pou aplikasyon pou kote efikasite segondè ak aparans lis yo kritik, tankou troffers, panèl ak limyè zòn deyò.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style aliye: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | 3030 |
| Koulè ekleraj: | Cho blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 2700 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 128 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 80 |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - Forward Current: | 350 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 3.15 V |
| Rating pouvwa: | 1.103 W |
| Longè: | 3 mm |
| Lajè: | 3 mm |
| Wotè: | 0.52 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 105 C |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Dimansyon lantiy: | 2.6 mm |
| Fòm lantiy: | Wonn plat |
| Transparans lantiy: | Difize |
| Seri: | JK3030A 3V P Klas |
| Anbalaj: | Bobine |
| Brand: | Cree dirije |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 5000 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
Baj popilè: JK3030AWT - P - H27EA0000 - N0000001, Lachin JK3030AWT - P-H27EA0000-N00001 Konpayi fabrikasyon, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







