
JB5630AWT-P-B27EA 0000- NZ000001
Blan poul blan 2700 k 70- Cri, 5630 gwosè, p klas
Dekri teren
J Seri ® LEDS pwolonje endistri -dirijan pòtfolyo ki mennen nan ekleraj -klas poul nan yon seri pi laj de aplikasyon pou. Seri J 5630 poul yo konbine gwo efikasite ak ekselan valè. Bay jiska 217 LPW, Seri J 5630 High -efikasite poul yo optimisé pou aplikasyon pou ekleraj kote gwo efikasite ak konsistan, limyè inifòm yo nesesè, tankou troffers, limyè panèl ak limyè zòn deyò.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style aliye: | SMD\/SMT |
| Pake \/ Ka: | 5630 |
| Koulè ekleraj: | Cho blan |
| Tanperati longèdonn\/koulè: | 2700 K |
| Flux lumineux\/radyan flux: | 30 lm |
| Koulè rann endèks - CRI: | 70 |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - pi devan aktyèl: | 65 Ma |
| VF - Forward Voltage: | 2.8 V |
| Rating pouvwa: | 182 MW |
| Longè: | 5.6 mm |
| Lajè: | 3 mm |
| Wotè: | 0. 6 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 105 C |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Dimansyon lantiy: | 4.96 mm x 2.66 mm |
| Fòm lantiy: | Rektangilè |
| Transparans lantiy: | Difize |
| Seri: | JB5630A 3V P Klas |
| Anbalaj: | Bobine |
| Mak: | Cree dirije |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 4000 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
Baj popilè: JB5630AWT-P-B27EA 0000- NZ000001, Lachin JB5630AWT-P-B27EA 0000- NZ000001 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







