
CXB1820-0000-000N0UR230G
Blan poul blan 3000 K 90-CRI, Xlamp CXB1820-36V
Dekri teren
Xlamp® CXB1820 ki ap dirije etalaj la se yon manm nan dezyèm jenerasyon fanmi CXA ki delivre jiska 30% pi wo efikasite ak jiska 20% pi wo lumèn pase premye jenerasyon an nan menm LES la. Pi wo pèfòmans dezyèm jenerasyon CXA ki ap dirije ranje yo bay yon gout - nan amelyorasyon pèfòmans nan ki deja egziste CXA ki ap dirije desen yo diminye tan devlopman pwodwi. Anplis de sa, poul yo CXB tou pèmèt manifaktirè ekleraj reyalize pèfòmans nan menm oswa pi bon ak yon pi piti LES, pèmèt yon pi piti, aparèy plis impactful. Disponib nan 2-etap, 3-etap ak 5-etap Easywhite ® posode ak 2-etap ak 3-etap posode koulè prim, CXB1820 ki ap dirije a delivre segondè pwodiksyon lumèn ak gwo efikasite nan yon sèl, fasil-a-itilize pake ki elimine bezwen pou soudaj reflow. Fanmi CX Gid la Design ki ap dirije bay enfòmasyon debaz sou kondisyon yo ki yo sèvi ak CXB1820 ki ap dirije a avèk siksè nan desen aparèy.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Blan cob poul |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | Cob - chip - sou - tablo |
| Koulè ekleraj: | Cho blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 3000 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 2420 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 90 |
| Wè ang: | 115 DEG |
| Si - Forward Current: | 550 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 36 V |
| Rating pouvwa: | 19.8 W |
| Longè: | 17.85 mm |
| Lajè: | 17.85 mm |
| Wotè: | 1.7 mm |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Dimansyon lantiy: | 12 mm |
| Fòm lantiy: | Wonn plat |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Seri: | CXB1820 |
| Anbalaj: | Plato |
| Brand: | Cree dirije |
| Gwosè ki ap dirije: | 17.85 mm x 17.85 mm x 1.7 mm |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 100 |
| Subkategori: | Poul |
| TradeName: | Xlamp |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| Pwa inite: | 0.248576 oz |
Baj popilè: CXB1820-0000-000N0UR230G, Lachin CXB1820-0000-000N0UR230G Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







