
CXA1507-0000-000N00G227G
Blan poul blan 2700 K 80-CRI, Xlamp CXA1507-36V
Dekri teren
Xlamp® CXA1507 ki ap dirije etalaj la agrandi fanmi Cree ki te dirije a nan gwo flux, ranje milti -die nan yon pi piti, fasil -a -itilize platfòm. Avèk Xlamp dirije ekleraj -klas fyab, ti sifas CXA1507 la, inifòm emèt pèmèt tou de aplikasyon pou ekleraj direksyon ak ki pa dirèk ki gen ladan lanp modifikasyon ak desen aparèy. Disponib nan 2 -etap, 3 -etap ak 4 -etap konsistans koulè, ak prezante yon sous optik 9 -mm, CXA1507 la pote nivo nouvo nan flux ak efikasite nan faktè sa a fòm. Fanmi CX Gid la Design ki ap dirije bay enfòmasyon debaz sou kondisyon yo ki yo sèvi ak CXA1507 la dirije avèk siksè nan desen aparèy.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Blan cob poul |
| Style aliye: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | Cob - chip - sou - tablo |
| Koulè ekleraj: | Cho blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 2700 K |
| Flux lumineux/radyan flux: | 780 lm |
| Koulè rann endèks - Cri: | 80 |
| Wè ang: | 115 DEG |
| Si - Forward Current: | 200 mA |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 36 V |
| Rating pouvwa: | 7.2 W |
| Longè: | 15.85 mm |
| Lajè: | 15.85 mm |
| Wotè: | 1.7 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 85 C |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Dimansyon lantiy: | 8.9 mm |
| Fòm lantiy: | Wonn plat |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Seri: | CXA1507 |
| Anbalaj: | Tib |
| Brand: | Cree dirije |
| Gwosè ki ap dirije: | 15.85 mm x 15.85 mm x 1.7 mm |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 100 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| Pwa inite: | 0.648100 oz |
Baj popilè: CXA1507-0000-000N00G227G, Lachin CXA1507-0000-000N00G227G Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







