
Dekri teren
SMD poul se pake nan pake a endistri estanda. Sa yo poul gen pèfòmans segondè fyab ak yo fèt yo travay anba nan yon pakèt domèn kondisyon anviwònman an. Karakteristik sa a fyab segondè fè yo depreferans adapte yo dwe itilize anba kondisyon aplikasyon ekleraj. Ang gade lajè li yo fè sa yo poul depreferans adapte pou lèt kanal, oswa ekleraj jeneral ak Illumina - syon aplikasyon yo. Sifas la plat tèt émettant fè li fasil pou sa yo poul akouple ak tiyo limyè.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style monte: | SMD/SMT |
| Pake / Ka: | PLCC-2 |
| Koulè ekleraj: | Fre blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 6800 K |
| Entansite lumineux: | 2.8 CD |
| Wè ang: | 120 DEG |
| Si - Forward Current: | 20 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 3.2 V |
| Rating pouvwa: | 100 MW |
| Longè: | 3.2 mm |
| Lajè: | 2.7 mm |
| Wotè: | 1.95 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 100 C |
| Koulè lantiy: | Tente |
| Dimansyon lantiy: | 2.4 mm |
| Fòm lantiy: | Wonn plat |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Anbalaj: | Bobine |
| Anbalaj: | Koupe kasèt |
| Anbalaj: | Mousereel |
| Brand: | Cree dirije |
| Imidite sansib: | Wi |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 2000 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| VR - ranvèse vòltaj: | 5 V |
| Pwa inite: | 0.003434 oz |
Baj popilè: clm1c - wkw - CWBXB153, Lachin Clm1c - WKW {{6}
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







