
Dekri teren
Poul wonn ofri pwodiksyon limyè siperyè pou lizibilite ekselan nan limyè solèy la ak pèfòmans serye. Yo bay pwodiksyon limyè trè ki estab sou peryòd tan ki long. Sa yo lanp yo te fè ak yon avanse optik klas epoksidik ofri siperyè tanperati ki wo ak pèfòmans segondè rezistans imidite nan aplikasyon pou ekleraj ak ekleraj.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul blan |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul blan |
| Style monte: | Atravè twou |
| Koulè ekleraj: | Fre blan |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 9000 K |
| Entansite lumineux: | 34000 MCD |
| Wè ang: | 15 DEG |
| Si - Forward Current: | 20 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 3.2 V |
| Rating pouvwa: | 100 MW |
| Longè: | 5.8 mm |
| Lajè: | 5.8 mm |
| Wotè: | 8.8 mm |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Tanperati opere maksimòm: | + 95 C |
| Koulè lantiy: | San koulè |
| Dimansyon lantiy: | 5 mm |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Seri: | C503b - wan |
| Anbalaj: | Grandè |
| Brand: | Cree dirije |
| Gwosè ki ap dirije: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Kalite pwodwi: | Poul blan |
| Kantite pake faktori: | 500 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Gwo pouvwa poul |
| Pwa inite: | 0.012497 oz |
Baj popilè: C503B - Wan - CBBDB231, Lachin C503b - Wan - CBBDB231 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Pwochen:XHP50D-00-0000-0D0UG450G
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







