
Dekri teren
Poul wonn ofri pwodiksyon limyè siperyè pou lizibilite ekselan nan limyè solèy la ak pèfòmans serye. Yo bay pwodiksyon limyè trè ki estab sou peryòd tan ki long. Sa yo lanp yo te fè ak yon avanse optik - klas epoksidik ofri siperyè hightemperature ak segondè - imidite - pèfòmans rezistans nan siyal deyò ak aplikasyon pou siy.
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti: | Cree dirije |
| Kategori pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Rohs: | Detay |
| Pwodwi: | Poul ble |
| Style monte: | Atravè twou |
| Pake / Ka: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Tanperati longèdonn/koulè: | 470 nm |
| Koulè ekleraj: | Ble |
| Si - Forward Current: | 20 Ma |
| Vf - Vòltaj pou pi devan: | 3 V |
| Rating pouvwa: | 120 MW |
| Koulè lantiy: | San koulè |
| Dimansyon lantiy: | 5 mm |
| Fòm lantiy: | Pwen |
| Transparans lantiy: | Klè |
| Seri: | C503B - Ban |
| Anbalaj: | Minisyon pake |
| Brand: | Cree dirije |
| Wotè: | 8.8 mm |
| Gwosè ki ap dirije: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Longè: | 5.8 mm |
| Entansite lumineux: | 11000 MCD |
| Tanperati opere maksimòm: | + 95 C |
| Tanperati opere minimòm: | - 40 C |
| Kalite pwodwi: | Poul sèl koulè |
| Kantite pake faktori: | 2500 |
| Subkategori: | Poul |
| Kalite: | Poul sèl koulè |
| Wè ang: | 15 DEG |
| VR - ranvèse vòltaj: | 5 V |
| Lajè: | 5.8 mm |
Baj popilè: C503B - Ban - CX0B0462, Lachin C503b {{6} Ban - CX0B0462 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







