
Dekri teren
4 - Kondiktè chasi-mòn teren tèminal; san kontak tè; 2-poto; pou 3 mm Ø vis ak nwa; ak 2x PIN; 4 mm ²; blan
Chasi - Mount Terminal Strip, 862 seri, ak 12 mm espas PIN
Chasi nou an - Mount Terminal Strip (nimewo atik 862 - 652) fèt pou enstalasyon elektrik san pwoblèm. Longè dezabiye yo dwe ant 10 mm ak 11 mm lè konekte kondiktè sa a chasi - mòn teren tèminal. Pwodwi sa a karakteristik terminaux kondiktè ak itilize pouse - nan Cage Clamp®. Push nou an - nan Cage Clamp® se yon inivèsèl, antretyen - solisyon koneksyon gratis pou tout kalite kondiktè, ofri yon avantaj kle: li pèmèt ensèsyon dirèk nan tou de solid ak amann - kondiktè bloke ak ferrules san yo pa bezwen zouti. Pa gen okenn preparasyon ki nesesè; Pou egzanp, sèrtir ferrule kondiktè a pa nesesè. Sa a teren chasi-mòn tèminal se apwopriye pou kondiktè seksyon kwa sòti nan 0.5 mm ² a 4 mm ². Gen uit pwen blocage ki disponib pou konekte de potansyèl diferan / de poto. Se lojman an blan te fè nan poliamid (PA66) pou izolasyon.
Evalyasyon pou chak IEC/EN
| Vòltaj nominal (III/3) | 500V |
| Rated enpilsyon reziste vòltaj (III / 3) | 6kv |
| Rated aktyèl | 32A |
| Lejand (evalyasyon) | (III / 3) ≙ Overvoltage Kategori III / Polisyon Degre 3 |
Done koneksyon
| Melanj inite | 8 |
| Kantite total potansyèl yo | 2 |
| PE fonksyon | San kontak PE |
Koneksyon 1
| Teknoloji Koneksyon | Pouse - nan kranpon kaj® |
| Kalite aksyon | Pouse - bouton |
| Materyèl kondiktè konekte | Kuiv |
| Solid kondiktè | 0.5 ... 4 mm² / 20 ... 12 AWG |
| Kondiktè solid; pouse - nan revokasyon | 0.75 ... 4 mm² / 18 ... 12 AWG |
| Kondiktè bloke | 0.5 ... 4 mm² / 20 ... 12 AWG |
| Amann - kondiktè bloke | 0.5 ... 4 mm² / 20 ... 12 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak izole ferrule | 0.5 ... 1.5 mm² / 20 ... 16 AWG |
| Amann - kondiktè bloke; ak ferrule; pouse - nan revokasyon | 0.75 ... 1.5 mm² / 18 ... 16 AWG |
| Remak (Kondiktè Lakwa - seksyon) | Tou depan de karakteristik nan kondiktè, yon kondiktè ki gen yon pi piti kwa - seksyon kapab tou gen pou mete via pouse - nan revokasyon. |
| Dezabiye longè | 10 ... 11 mm / 0.39 ... 0.43 pous |
| Nimewo poto | 2 |
| Direksyon fil elektrik | Side - antre fil elektrik |
Done fizik
| Espas PIN | 12 mm / 0.472 pous |
| Lajè | 24 mm / 0.945 pous |
| Wotè | 27.5 mm / 1.083 pous |
| Wotè soti nan sifas la | 22.3 mm / 0.878 pous |
| Profondè | 35 mm / 1.378 pous |
Done mekanik
| Make | senp |
| Kalite aliye | Vis monte |
Done Materyèl
| Remak (done materyèl) | Enfòmasyon sou espesifikasyon materyèl ka jwenn isit la |
| Koulè | blan |
| Gwoup materyèl | I |
| Materyèl izolasyon (lojman prensipal) | Poliamid (PA66) |
| Klas enflamabilite pou chak UL94 | V0 |
| Chaj dife | 0,261MJ |
| Halogen - gratis | Wi |
| Pwa | 13,7g |
Done komèsyal yo
| PU (SPU) | 500 pcs |
| Kalite anbalaj | sak |
| Peyi orijin | De |
| Gtin | 4044918509411 |
| Nimewo tarif yo koutim | 85369010000 |
Klasifikasyon pwodwi
| Unspsc | 39121410 |
| Ecl@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| Ecl@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| Etim 8.0 | EC001284 |
| Eccn | Pa gen klasifikasyon US |
Konfòmite pwodwi anviwònman an
| ROHS Konfòmite Estati | Konfòme, pa gen okenn egzanpsyon |
Baj popilè: 862-652, Lachin 862-652 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







